Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Cumartesi , Mart 25 2017
DRD Motorbikes
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: victory

Etiket Arşivi: victory

2015 Indian & Victory modelleri sizleri bekliyor

hudson-motosiklet-parti

12 Eylül’de Otoport Hudson Motosiklet showroomunda 2015 Indian & Victory motosiklet modellerinin tanıtıldığı ücretsiz partiye tüm motosiklet tutkunları davetlidir. Yemek, sınırsız içki, müzik, dans showların yapılacağı etkinlik 12 Eylül Cumartesi günü İstanbul Haramidere Otoport’ta. Devamını Oku »

‘Victory Showroom’ İstanbul Otoport’da açıldı !

victoryy copy

Victory Motosiklet Showroom Beylikdüzü Otoport’da (Torium Yanı) Hizmet Vermeye Başladı. Showroomun hizmete girmesi ile birlikte tüm Indian ve Victory modelleri mağazada ziyaretçilerin beğenisine sunulmaya başlandı. Indian ve Victory modellerinin teşhir edildiği mağazanın yanısıra SYM, Motoran, Spada ve bir çok markanın motosikletleri de satışa sunuluyor. Yaklaşık 1000 m2 showroomu ve 400 metrekare servisi ile kusursuz bir hizmet sağlayan Hudson, motosiklet satışının ... Devamını Oku »

Indian ve Victory Satışları Hudson Deri mağazalarında başladı

indian-victory

Ünlü Amerikan motosiklet üreticilerinden Indian ve Victory’nin satışları, HUDSON DERİ mağazalarında başladı. Tarzı, karizması, gücü ve kalitesiyle tüm dünyada saygın markalar olan  Indian ve Victory motosikletlerin Türkiye’de ÖTV ve KDV eklendikten sonraki satış fiyatı belirlendi. Bu mükemmel motosikletlere Hudson Deri Mağazaları‘ndan aşağıdaki fiyatlarla sahip olabileceksiniz . www.hudsonmotosiklet.com Indian Motosiklet Fiyatları: Öne çıkarılmış görsel olarak belirle Victory Motosiklet Fiyatları: Devamını Oku »