Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Pazar , Mart 26 2017
DRD Motorbikes
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: uğur mondial

Etiket Arşivi: uğur mondial

ZONTES Motor Türkiye Web Sitesi Açıldı

Zontes Motor

Uğur Motorlu Araçlar A.Ş (UMA) bünyesine yeni katılan motosiklet markası ZONTES’in, Türkiye web sitesi açıldı. Kaliteden ödün vermeden her daim gelişen ve yenilenen UMA, 2016 yılının ikinci yarısında ZONTES markasını da bünyesine dahil ederek, Türkiye motosiklet sektörüne kazandırdığı birbirinden iddialı markaları ile adından söz ettiriyor. ZONTES, 2003 yılında TAYO firması tarafından kurulan, yüksek dayanıklılığa sahip malzemeler kullanılarak kaliteli üretim anlayışını ... Devamını Oku »

İçindeki Sürme Ruhunu 150 NK İle Uyandır

150 NK

Uğur Motorlu Araçlar A.Ş bünyesinde 2011 yılında Türkiye motosiklet pazarına giriş yapan CF Moto, 2015 yılından kendi marka adı ile satışına başlanmasıyla birlikte, sektörde hızla yükselen bir ivme kazandı. 2016 yılının yeni ürünleri arasında yer alan 150 NK modeli “Şehrin Yeni Gözdesi” olarak Mart ayı itibari ile CF Moto’nun ürün gamında yerini alacak. 150 cc segmentinde rakipleri arasından sıyrılarak bir ... Devamını Oku »

BREMBO, UMA GÜVENCESİYLE ARTIK MOTOVENTO ÇATISI ALTINDA

brembo-turkiye-motovento

Motosiklet sektöründeki başarıları ve çatısı altındaki geniş ürün yelpazesi ile adından söz ettiren Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. (UMA), motosiklete dair her şeyi bünyesinde bulunduran Motovento’ya Brembo markasını da dâhil etti. 1961 yılında İtalya’da kurulan Brembo, otomotiv ve motosiklet sektöründe fren ve fren sistemlerinin tasarım, geliştirme ve parça üretiminde lider bir marka. Kullandığı malzemeler ve üretim süreçlerin de sıfır hata ve ... Devamını Oku »

Kaskcim.com 2015 model kaskları ile sizlerle…

1

Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde 2014 yılında kask kullanımı yaygınlaştırmayı hedefleyerek kurulan Kaskcim.com, dünyaca ünlü kask markalarının distribütörlüklerini alarak bir site altında birleştirmiş ve www.kaskcim.com web adresi üzerinden ünlü kask markalarının modellerini kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Kaskcim.com, günlük kullanımda, ticarette ve spor müsabakalarında, uzun-kısa tüm yolculuklarda ve tüm mevsimsel koşullarda sürücülere kask kullanım alışkanlığını kazandırmayı hedeflemektedir. Havaların ısınmasıyla birlikte motosiklet sezonunu açan ... Devamını Oku »