Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Cuma , Mart 24 2017
DRD Motorbikes
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: trafik

Etiket Arşivi: trafik

Whatsapp ihbarları için motorcuları hedef gösterdi

zehir

Whatsapp İhbar Hattı, şimdiden motosiklet sürücülerinin başına bela olacak gibi gözüküyor.Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu Başkanı İsmail Yılmaz, yaptığı açıklamalarla adeta motorcuları hedef gösterdi. Yaptığı açıklamaların ardından yeni uygulamaya konulan “Whatsapp ile ihbar” konusunada gönderme yapan Yılmaz,  motosiklet kameralarının sürücülerin fantezileri haline geldiğini belirterek, ‘kendilerini tatmin etmek için takıyorlar’ dedi. Yılmaz, trafikteki ihlallerle ilgili olarak da motosiklet kullanıcılarının tıpkı otomobil ... Devamını Oku »

Trafikte Whatsapp’tan İhbar Dönemi Başladı

whatsapp

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürü Mesut Gezer, vatandaşların, Elektronik Denetleme Sistemi’nin (EDS) görüş alanı dışındaki trafik kural ihlallerini görüntülü olarak sosyal paylaşım ağları aracılığıyla ihbar edebilmesi için “0 533 155 0 155″ ve ” 0 552 155 0 155″ numaralı iki cep telefonu hattı aldıklarını bildirdi. Gezer, Gayrettepe’deki Trafik Şube Müdürlüğü’nde yeni başlatılan cep telefonu şikayet hattı uygulaması ile ilgili ... Devamını Oku »

İşte trafik magandası 34 CKS 34

md-Video-haber

Gün geçmiyorki yeni bir trafik magandası türemesin. Bu sefer olay Ümraniye’de meydana geldi . Trafikte makas yapan sürücüyü uyaran motosiklet sürücüsü, kaskında bulunan kamerayla çektiği videoyu sosyal medyada paylaştı. Trafik magandasını internette ifşa eden motorcu, dayak yemektense son anda kurtuldu. Devamını Oku »

Bunu Yapanın Cezası 2000 TL !

trafik-ceza

AYM trafikte polis tarafından çevrildiğinizde alkol denetimlerine direnerek alkolmetreye üflemek istemeyenin ehliyetine 2 yıl el konulmasına ve kontrolden kaçanlara ise 2 Bin TL para cezası verilmesini onayladı. Anayasa Mahkemesi trafik denetimlerinde alkol kontolünde yaşanan sıkıntılar ile ilgili yapılan düzenlemeye onay verdi. Alınan karara göre Polis’in yaptığı denetimlerde alkolmetreye üflemek istemeyenlerin ehliyetine 2 yıl el konulmasını ve denetimlerden kaçanların ise 2 ... Devamını Oku »

Trafik canavarı bakın nasıl yakalandı !

maganda

Ünal Turan’ın E-5’de yapmış olduğu makas atma görüntülerinden dolayı 1 haftadır Emniyet Müdürlüğü Ünal Turan’a arama kararı çıkartması sonucu , bu gün kendisini yakalayarak gözaltına aldı.Gayrettepe Trafik Şube Müdürlüğünden canlı yayın yapan A Haber olayı dakika dakika aktardı. Ünal Turan’ın ehliyetine el konuldu, 2 yıl hapis istemiyle adli işlemler başlatıldı , ruh ve sinir hastalıkları hastanesine sevk edildi , 600TL ... Devamını Oku »