Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Cuma , Mart 24 2017
DRD Motorbikes
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: tolga uprak

Etiket Arşivi: tolga uprak

Şampiyonlar finishi nikah salonunda gördü

tolga-name

Pistlerin iki hızlı ismi şampiyon pilotlar Tolga Uprak ve Name Ekin İzmir’de kıyılan nikahla hayatlarını birleştirdiler. Motosiklet camiasının büyük ilgi gösterdiği nikah töreninde Tolga ve Name Uprak çifti bir ömür boyu birlikte yaşamak için imzayı attılar. MotorDelisi olarak genç çifte mutluluklar dileriz 😉 Devamını Oku »

TMF Yarışçılara Ceza Yağdırdı

TMF-ceza

Türkiye Motosiklet Federasyonu ile kendine bağlı yarışçılar arasında başlayan İstanbul Park tartışması verilen hak mahrumiyeti cezalarıyla sonuçlandı. Türkiye’nin dünya çapında güvenli olan İstanbul Park pisti dururken adı “Türkiye Şampiyonası” olan yarışların sürekli Yunanistan, Bulgaristan vb. ülkelerde yapılması bardağı taşırmış ve sporcular bir bildiri yayınlayarak TMF’den can güvenlikleri için yarışların İstanbul Park pistinde yapılmasını talep etmişlerdi. TMF ise bu talebi değerlendirmek ... Devamını Oku »

AKUT Spor Kulübü 153 kupayla TMF rekoru kırdı

Akut-Motosiklet

AKUT Spor Kulübü başkanı Nasuh Mahruki kulübün motosiklet sporunda sağladığı başarılarla ilgili açıklama yaptı. Sözcü Gazetesindeki köşesinde değerlendirmelerde bulunan Nasuh Mahruki Alanya’da gerçekleştirilen TMF Şampiyonlar Gecesi’nde, Pist Kupası’nda Türkiye Şampiyonu ve Süpermoto Kupası’nda da Türkiye ikinciliği elde eden ve bu yıl toplam 153 kupayla, TMF tarihinde en çok kupa alarak rekor kıran AKUT Spor Kulübünün başarı hikayesini paylaştı. İşte nasuh ... Devamını Oku »

Türkiye Motosiklet Federasyonu ve yarışçılar arasındaki kavga büyüyor

md-haber-Recovered

Türkiye Motosiklet Federasyonu ile kendine bağlı yarışçılar arasında başlayan İstanbul Park tartışması büyüdü. Türkiye’nin dünya çapında güvenli olan İstanbul Park pisti dururken adı “Türkiye Şampiyonası” olan yarışların sürekli Yunanistan, Bulgaristan vb. ülkelerde yapılması bardağı taşırmış ve sporcular bir bildiri yayınlayarak TMF’den can güvenlikleri için yarışların İstanbul Park pistinde yapılmasını talep etmişlerdi. TMF ise bu talebi değerlendirmek bir kenara içlerinde yılların ... Devamını Oku »

Motosiklet pist şampiyonası final heyecanı haftasonu İzmir ‘de

2015-izmir-pist

Türkiye Pist Şampiyonası’nın 6. Ayak yarışları bu hafta sonu İzmir Ülkü Yarış Pisti’nde koşulacak. Motor sporlarının en çok ilgi gördüğü İzmir yeniden Türkiye Pist ve Süpermoto Şampiyonaları’na ev sahipliği yapacak. Türkiye Pist Şampiyonası 6. Ayak yarışı Ülkü Yarış Pistinde 12-13 Eylül tarihlerinde koşulacak. Yarış severler, Ülkü Yarış Pisti’nde motor sesleriyle beraber heyecan dolu bir hafta sonu geçirecek. Türkiye Pist Şampiyonası’nın ... Devamını Oku »

Tolga Uprak ve sponsoru yarışlardan çekilme kararı aldı

tolgauprak-tmf

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Yunanistan’ın Serez kentinde organize edilen Türkiye Motosiklet Pist Şampiyonası antremanlarında düşerek ciddi şekilde yaralanan son 3 sezonun şampiyonu Tolga Uprak ve sponsoru EYP BIKE yarışlardan çekildiklerini açıkladı. Geçtiğimiz haftasonu Serez’de düzenlenen Türkiye Şampiyonası 5. ayağı antremanları sırasında düşerek sol bacağından yaralanan Tolga UPRAK kaldırıldığı hastanede ameliyata alınmıştı. Şampiyon pilotun Yunanistan’da geçirdiği ameliyat sonrasında ülkemize dönmesiyle sponsorundan ... Devamını Oku »

Yarışçılarımız Serez için yola çıkıyorlar

serez-pist

Türkiye Motosiklet Pist Şampiyonası 5. ayak yarışları bu hafta sonu yine Serez Pisti’nde koşulacak. Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından 14-16 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek beşinci ayak yarışına 100’den fazla sporcunun katılması bekleniyor…Ulaşım ve konaklama gibi bütün masraflar TMF tarafından karşılanırken, Serez kafilesi 13 Ağustos Perşembe günü İstanbul’dan hareket edecek. Türkiye Pist Şampiyonası’nın 5. ayağında TMFGP, 1000 cc (A-B-C), 600 cc (A-B-C), ... Devamını Oku »

İzmir yarışları tamamlandı..’İşte sonuçlar’

sinan

Türkiye Motosiklet Pist Şampiyonası’nın 4. Ayak yarışları İzmir Ülkü Yarış Pisti’nde tamamlandı. Yarışın ilk günü yağmurlu geçerken, ikinci gün yarışlar sıcak ve güneşli bir havada tamamlandı. İzmir yeniden Türkiye Pist Şampiyonası’na ev sahipliği yaptı. Türkiye Pist Şampiyonası 4. Ayak yarışı Ülkü Yarış Pisti’nde 75 sporcunun katılımıyla koşuldu. Yarış severler, Ülkü Yarış Pisti’nde motor sesleriyle beraber heyecan dolu bir hafta sonu ... Devamını Oku »