Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Salı , Şubat 28 2017
DRD Motorbikes
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: ogs

Etiket Arşivi: ogs

HGS ve OGS de yeni SMS sistemi geliyor

OGS-HGS

HGS ve OGS’de Kaçak Geçişler SMS’le Bildirilecek, Eksi Bakiye Kaçak Yazılmayacak laştırma Bakanı Binali Yıldırım, düzenleme ile, HGS ve OGS’deki kaçak geçişlerde araç sahibinin SMS ile uyarılacağını, eksi bakiye de kaçak yazılmayacağını söyledi. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, bakanlık bütçesiyle ilgili milletvekillerinin soru ve eleştirilerini yanıtladı. HGS CEZALARI Otomatik Geçiş Sistemi’nde (OGS) cihazın ... Devamını Oku »

HGS ve OGS Cezaları Kaldırılıyor, Kesilenler İptal Ediliyor

OGS-2016

Meclise sunulan kanun teklifine göre, HGS ve OGS sistemlerinden kaçak geçişlerde uygulanan 10 katı ceza uygulaması kaldırılıyor. İdari para cezaları da iptal edilecek. Gelir Vergisi Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Başkanlığı’na sunuldu. Tasarıda HGS ve OGS cezaları için düzenleme getiriliyor. OGS VE HGS CEZALARINA SON Kunun tasarısına göre; Karayolları Genel Müdürlüğünün işletimindeki otoyollar ile erişme ... Devamını Oku »

Motosiklet Tutkunları % 50 İndirim Müjdesini Bekliyor

otoban-motosiklet

Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, köprü ve otoyollarda motosikletin, 1. sınıf araçlarla eş tutulmak suretiyle ücretlendirildiğini belirterek, “Karayolları Genel Müdürlüğü yetkilileri ile gerçekleştirdiğimiz toplantıdan son derece olumlu geri dönüşler aldık. Motosikletlerin, köprü ve otoyol gişelerinde yüzde 50 daha uygun ücret ödeyecekleri müjdesini bekliyoruz” dedi. Federasyonun resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, ülke genelinde motosiklet kullanımının yaygınlaşması yönündeki faaliyet ve ... Devamını Oku »

Araç çubuğuna atla