Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Salı , Mart 28 2017
DRD Motorbikes
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: motorcycle

Etiket Arşivi: motorcycle

Motosiklet ile sörfün buluşması

motosiklet-surf

BMW’nin efsane klasiği Scrambler modeli sörf tutkunları için modifiye edildi ve ortaya Path 22 çıktı. İki silindirli boxer motoru, akrapovich eksozu ve alüminyum jantları ile göz kamaştıran motosiklet büyük ilgi topladı. Hayatta tutkuyla bağlı olduğunuz şeyleri bir araya getirmek bazen çok zor olabilir. Örneğin sörf tutkunusunuz ama aynı zamanda motosikletten vazgeçemiyorsunuz. BMW bu sorununuza müthiş estetik bir çözümle geliyor. Klasik Scrambler ... Devamını Oku »

Beckham, yeni filminde serseri bir motorcuyu canlandırdı

beckham-motosiklet

Yeşil sahada bir yıldız, evde örnek gösterilen bir baba, şimdi de Meksika’da romantik bir serseri motorcu. Londra Moda Haftası kapsamında bir kısa filmle karşımıza çıkmaya hazırlanan Belstaff’ın başrol yıldızı David Beckham. Harvey Keitel, Katherine Waterstan ve Cathy Moriarty’nin kadroyu oluşturduğu “Outlaws” isimli kısa filmde, Beckham Meksika’nın mistik ve egzotik havasında, hatıralarına hapsolan bir motosiklet tutkununu canlandırıyor.  Geremy Jasper’in yönettiği filmin ... Devamını Oku »

Indian ve Victory Satışları Hudson Deri mağazalarında başladı

indian-victory

Ünlü Amerikan motosiklet üreticilerinden Indian ve Victory’nin satışları, HUDSON DERİ mağazalarında başladı. Tarzı, karizması, gücü ve kalitesiyle tüm dünyada saygın markalar olan  Indian ve Victory motosikletlerin Türkiye’de ÖTV ve KDV eklendikten sonraki satış fiyatı belirlendi. Bu mükemmel motosikletlere Hudson Deri Mağazaları‘ndan aşağıdaki fiyatlarla sahip olabileceksiniz . www.hudsonmotosiklet.com Indian Motosiklet Fiyatları: Öne çıkarılmış görsel olarak belirle Victory Motosiklet Fiyatları: Devamını Oku »

Son HERO “Tiger Woods”

Hero Motosiklet

Motosiklet üreticisi Hero MotoCorp, ünlü golfçü Tiger Woods’u marka yüzü ilan etti. 2020’de 50 ülkeye yayılmayı planlayan şirket, bu işbirliğiyle dünya genelindeki görünürlüğünü artırmayı hedefliyor. Woods, Yeni Delhi’de yapılan basın toplantısında Hero MotoCorp’la hayata geçirdikleri işbirliğinden heyecan duyduğunu belirtti. 20 ülkede faaliyet gösteren Hero MotoCorp 2015’te Avrupa, 2016’da da Kuzey Amerika ve Brezilya pazarlarına girmeyi hedefliyor. 2020’de toplam 50 pazarda ... Devamını Oku »