Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Cuma , Ekim 21 2016
KUBA MOTOR
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: motomax

Etiket Arşivi: motomax

Kevlar Kot Alırken Mutlaka Sorun: GERÇEK DuPont KEVLAR mı?

kevlar-kot-pantalon

Gerçek Kevlar kot kumaş sadece DuPont tarafından üretilen kevlar liflerinden örülür ve DuPont tarafından onaylanarak üzerinde resmi olarak Kevlar etiketi bulunmasına hak kazanır. Held markalı ürünlerde gerçek Kevlar bulunur. Bu kot pantolonlardan Hoover Modeli Motomax stokalrına girdi ve 299,90TL gibi oldukça iyi bir fiyatla mağazalarda ve internet sitesinde satışa sunuldu. Ürün 4 farklı renk ile bay ve bayan çeşitlerine sahip. ... Devamını Oku »

İtalya’nın efsane markası AXO artık Türkiye’de

axo-motomax

1978 yılından bugüne yaklaşık 40 yıllık bir geçmişe sahip hem yolların dışında hem de asfaltta İtalya’nın efsane markası AXO msrkası bot, pantolon, eldiven, kask, koruma ekipmanları gibi geniş aksesuar ürün çeşitliği ve kalitesi ile Motomax’da. AXO Motosiklet Aksesuarlarını Görmek için Tıklayın Devamını Oku »

Motomax’dan fuara özel %25 indirim kampanyası

fuar_indirimi1

Motomax mağazalarından fuara özel %25 ‘lik indirim kampanyası duyuruldu ! Hem fuar öncesinde, hem fuar süresince hem de sonrasında  Motomax mağazalarında fuara gelemeyenler için %25 fuar indirim kampanyası geçerli olacak. Motomax mağazalarında ve internet (www.motomax.com.tr) sitesinde devam edecek kampanyayı kaçırmayın 😉 Devamını Oku »

Motomax’dan Yeni Yıl Kampanyası

yeni-yil-hediyeleri

Motomax tarafından düzenlenen yılın son kampanyasını kaçırmayın. Yeni yıl hediyeniz Motomax’dan. MOTOMAX yeni yılınızı 350TL’e varan hediyelerle kutluyor. Motomax sitesindeki ürünleri seçip sepetinize atınız, alışverişi tamamlamak için sepetinize gittiğinizde karşınıza çıkacak KUPON KODU alanına sepet tutarına göre aşağıdaki kupon kodlarını yazıp KULLAN butonunu tıklayın. İşte bu kadar kolay. Mutlu yıllar. SEPET TUTARINIZ 1000TL ve üzeri ise 000350YENI yazın, 350TL sepet ... Devamını Oku »

Daha iyisini aramayın. Stadler ürünleri Motomax mağazalarında

stadler

Tabiiki tüm motorcular iklim ve güvenlik şartlarını sağlayan en iyi ekipmanlarla donanıp yollara çıkmak ister. Almanya’da üretilen ve ürünlerine 10 yıllık garanti veren STADLER markasının yeni ürünleri Motomax stoklarına girmiştir. Ana felsefesi yolculuk ne kadar uzun olursa olsun, ne kadar farklı şartlarla karşılaşılırsa karşılaşılsın tek bir ürün ile yolcuğu tamamlamak olan ürünleri fonksiyon, malzeme ve tasarımla en ince detayları motosiklet ... Devamını Oku »

Bu bot fark yaratıyor; Forma ARROW

un2

Ayak güvenliği genelde yeni motosiklet kullanıcıların en sona attığı öğelerden biri olmakta. Ya hiç bir motosiklet botu almıyorlar yada aldıkları ilk ayaklarına giydiklerinde kendilerini rahatsız ettiği için bir daha giymek istememektedirler. Konforla Güvenliği bir araya getirmeyi kendine felsefe edinmiş İtalyan Forma markasının ARROW (AX) mükemmel bir seçim… Gerçek deri üst yüzey Ayağa göre şekil alan ekstra yumuşak peddler PU nylon ... Devamını Oku »

Midland, motorcular için özel üretildi

web-görsel(1)

Telefonlarımızdan bir an bile vaz geçemediğimiz bu dönemde motorumuz kullanırken telefonumuzun göz önünde olması, navigasyon gibi uygulamaların kullanılabilmesi ve aynı zamanda da şarj ederken telefonun da dış etkilerden korunabilmesi büyük önem kazanıyor. Midland iPhone 6 ve 6 plus için farklı iki boyda ve telefonunuza tam uyacak şekilde üretilen bu ürün motosiklet üzerinde telefonunuzu kullanmaya olanak sağlarken, şarj girişi sayesinde telefonunuzu ... Devamını Oku »

Araç çubuğuna atla