Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Salı , Şubat 28 2017
DRD Motorbikes
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: motomax

Etiket Arşivi: motomax

Hediye Motosiklet Fuar Bileti

hediye-fuar-bileti

Fuar başlangıcına kadar Motomax mağazalarından ya da Motomax internet sitesinden 299TL ve üzeri alışveriş yapan müşterileri fuara bir giriş hakkı kazanacaktır. Alışverişini tamamlayan Motomax müşterilerinin mail adreslerine BILETIX kodu gönderilerek ücretsiz giriş bileti almaları sağlanacaktır.   Devamını Oku »

Motomax’ta zam yok,hediyeler var !

motomax-da-zam-yok

Bildiğiniz gibi motosiklet aksesuarlarının tamamına yakını yurtdışından döviz ile ithal edilmekte ve artan döviz kurlarından dolayı maliyetler iyice artmış bulunmaktadır. Bu döviz artışına ilave olarak da yılbaşından itibaren arasında kask ve tekstil ürünlerinin de bulunduğu bir çok ürüne ek vergi adı altında %20 ile 30 arasında değişen oranlarda ek maliyet yükü gelmiştir. Bu maliyet artışları sektörde neredeyse tüm ürünlerin son ... Devamını Oku »

MOTOMAX mağazaları ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor

motomax-revit-shoei-tcx-ls2

MOTOMAX internet mağazasında ve Kadıköy Hasanpaşa mağazasında SHOEI, LS2, REVIT, ZANDONA, TCX, GIVI ve bir çok daha yeni markanın satışına başladı. Bu ürünlere internet siteleri üzerinden diğer ürünlerde de olduğu gibi; – %5 Nakit ya da havale ödeme indirimi, – Daha sonraki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz %5 MaxPuan, – 9 Taksit ile ödeme imkanı, – Ücretsiz kargo imkanı, – Kapıda ödeme imkanı, ... Devamını Oku »

Yüzlerce yeni üründe indirim başladı

motomax-buyuk-indirim-magazada

Motomax mağazalarındaki GARAJJ satışları başladı. Bir çok motosiklet kullanıcısının yakından takip ettiği uygun fiyatlı indirimli aksesuar satışının yapıldığı GARAJJ kategorisine bol miktarda yeni ürün ekledi. Motomax GARAJJ mağazası Hasanpaşa Motomax şubesinin alt katında yeni yerinde sizleri bekliyor. İndirimli uygun fiyatlı aksesuarları kaçırmamak için en kısa zamanda Motomax Garajj Mağazasını sizaret etmelisiniz. MOTOMAX İSTANBUL HASANPAŞA TELEFON 0 216 330 89 10 ... Devamını Oku »

Kevlar Kot Alırken Mutlaka Sorun: GERÇEK DuPont KEVLAR mı?

kevlar-kot-pantalon

Gerçek Kevlar kot kumaş sadece DuPont tarafından üretilen kevlar liflerinden örülür ve DuPont tarafından onaylanarak üzerinde resmi olarak Kevlar etiketi bulunmasına hak kazanır. Held markalı ürünlerde gerçek Kevlar bulunur. Bu kot pantolonlardan Hoover Modeli Motomax stokalrına girdi ve 299,90TL gibi oldukça iyi bir fiyatla mağazalarda ve internet sitesinde satışa sunuldu. Ürün 4 farklı renk ile bay ve bayan çeşitlerine sahip. ... Devamını Oku »

İtalya’nın efsane markası AXO artık Türkiye’de

axo-motomax

1978 yılından bugüne yaklaşık 40 yıllık bir geçmişe sahip hem yolların dışında hem de asfaltta İtalya’nın efsane markası AXO msrkası bot, pantolon, eldiven, kask, koruma ekipmanları gibi geniş aksesuar ürün çeşitliği ve kalitesi ile Motomax’da. AXO Motosiklet Aksesuarlarını Görmek için Tıklayın Devamını Oku »

Motomax’dan fuara özel %25 indirim kampanyası

fuar_indirimi1

Motomax mağazalarından fuara özel %25 ‘lik indirim kampanyası duyuruldu ! Hem fuar öncesinde, hem fuar süresince hem de sonrasında  Motomax mağazalarında fuara gelemeyenler için %25 fuar indirim kampanyası geçerli olacak. Motomax mağazalarında ve internet (www.motomax.com.tr) sitesinde devam edecek kampanyayı kaçırmayın 😉 Devamını Oku »

Araç çubuğuna atla