Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Perşembe , Mart 23 2017
DRD Motorbikes
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: kavga

Etiket Arşivi: kavga

Şehir magandaları motorcuya saldırıp darp ettiler

magandalar

İstanbul’da her geçen gün trafik magandalarının sayısı artmaya devam ediyor. Önceki gece Halkalı’da seyir halindeki motosiklet sürücüsünü selektör ve korna çalarak taciz eden magandalar, ardından benzinlikte fiziki şiddet ve ağır sözlü tehdit ile motosiklet sürücüsünü darp etti. Videonun sonlarına doğru magandalar “seni kurşun manyağı yaparım” diyerek sürücüyü ölümle tehdit ettiler. Magandaların kullandığın aracın plakası: 34 SG 565 (00:52)de gözüküyor Devamını Oku »

Polis trafikte motosikletli sürücülere silah çekip saldırdı

polis-tehdit

Trafikte sivil koruma polisleri ve motorcuların tartışması neredeyse kanlı bitiyordu. Motorlu sürücüler sinyal vermesine rağmen yol vermedikleri polis aracına vurmaya çalışınca araç içindeki polisler motorcuların önünü kesti. Bagajdan silah çıkaran polisler karşısında korkudan ne yapacağını şaşıran gençler özür dilemek zorunda kaldı. Trafikte tartışan polisler ve motosikletli sürücüler sosyal medyanın gündemine oturdu. Yol verme anlaşmazlığı nedeniyle birbirlerinin önünü kesen motorlu sürücüler ... Devamını Oku »

Öfkelerine hakim olamayan motorcular

kavgacilar

Trafikte motorcuların yaşadıkları bazen onların çileden çıkmasına sebep oluyor ve bu videodaki gibi çıldırma noktasına gelenler öfkelerine hakim olamayıp boksör edasıyla kavgaya girişiyorlar. Çeşitli ülkelerden derlenen videoda motorcular polis dahil herkesle yumyuk yumruğa kavga ediyorlar.Tasvip etmiyoruz ama bazen dayak cennetten çıkma olabiliyor 😉 Devamını Oku »

Moto3’de büyük kavga !

motogp-big-fight

Birbirlerine girdiler ! Arjantin’de geçilen Moto3 yarışı öncesinde yapılan ısınma turuna Romano Fenati ile Niklas Ajo arasındaki tartışma damga vurdu. Motosikleti üzerinde birbirleri ile tartışan ikiliden Romano Fenati rakibinin kontağını kapattı. İki sürücüde yarışa ceza puanı ile başladı. Devamını Oku »