Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Salı , Mart 28 2017
DRD Motorbikes
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: istanbul

Etiket Arşivi: istanbul

İSTANBUL’DAKİ 8. HERO MAĞAZASI AÇILDI

hero-yeni

Hero Motor Türkiye genelindeki 113. İstanbul ilindeki 8. şubesini Bağcılar Oto Center İstanbul’da açıldı. Açılışını Asya Hero yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Soysal’ın yaptığı mağaza Hero global konseptinde dekore edildi. Oto Center’in ilk motosiklet işletmesi olan mağazada Hero ürünlerle birlikte ATV, elektrikli araçlar, aksesuar,  güvenlik ekipmanları, yedek parça ve 2. El satışları da yapılacak. KMV MOTORLU VASITALAR Tel: 0212 673 50 44 ... Devamını Oku »

‘HUDSON Showroom’ İstanbul Otoport’da açıldı !

otoport 2

Hudson Showroom Beylikdüzü Otoport’da (Torium Yanı) Hizmet Vermeye Başladı. Showroomun hizmete girmesi ile birlikte tüm Indian ve Victory modelleri mağazada ziyaretçilerin beğenisine sunulmaya başlandı. Indian ve Victory modellerinin teşhir edildiği mağazanın yanısıra SYM, Motoran, Spada ve bir çok markanın motosikletleri de satışa sunuluyor. Yaklaşık 1000 m2 showroomu ve 400 metrekare servisi ile kusursuz bir hizmet sağlayan Hudson, motosiklet satışının yanısıra ... Devamını Oku »

‘Indian Showroom’ İstanbul Otoport’da açıldı !

indian b

Indian motosiklet Showroom Beylikdüzü Otoport’da (Torium Yanı) Hizmet Vermeye Başladı. Showroomun hizmete girmesi ile birlikte tüm Indian ve Victory modelleri mağazada ziyaretçilerin beğenisine sunulmaya başlandı. Indian ve Victory modellerinin teşhir edildiği mağazanın yanısıra SYM, Motoran, Spada ve bir çok markanın motosikletleri de satışa sunuluyor. Yaklaşık 1000 m2 showroomu ve 400 metrekare servisi ile kusursuz bir hizmet sağlayan Hudson, motosiklet satışının ... Devamını Oku »

‘Victory Showroom’ İstanbul Otoport’da açıldı !

victoryy copy

Victory Motosiklet Showroom Beylikdüzü Otoport’da (Torium Yanı) Hizmet Vermeye Başladı. Showroomun hizmete girmesi ile birlikte tüm Indian ve Victory modelleri mağazada ziyaretçilerin beğenisine sunulmaya başlandı. Indian ve Victory modellerinin teşhir edildiği mağazanın yanısıra SYM, Motoran, Spada ve bir çok markanın motosikletleri de satışa sunuluyor. Yaklaşık 1000 m2 showroomu ve 400 metrekare servisi ile kusursuz bir hizmet sağlayan Hudson, motosiklet satışının ... Devamını Oku »