Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Cuma , Mart 24 2017
DRD Motorbikes
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: hells angels

Etiket Arşivi: hells angels

Hells Angels’dan örnek davranış

motor-delisi-

Dünyaca ünlü Hells Angels Motosiklet kulübü Bosphorus Şubesi, barınak hayvanlarına yardım amaçlı bir organizasyon düzenleyerek bir çok canlının yardımına koşuyor. Hells Angels Motosiklet Kulübü Bosphorus Şubesi, 28 Mayıs tarihinde motosiklet tutkunlarına yönelik ikincisi düzenlenecek olan motosiklet sürüşünden elde ettikleri geliri Yedikule Hayvan Barınağı’na bağışlayacağını belirterek, “Buradaki amacımız motosiklet tutkunlarını biraraya getirerek Yedikule Hayvan Barınağı’nda kendilerine yardım eli uzanmasını bekleyen patili ... Devamını Oku »

Hells Angels’dan örnek davranış

motor delisi

Dünyaca ünlü Hells Angels Motosiklet kulübü Bosphorus Şubesi, barınak hayvanlarına yardım amaçlı bir organizasyon düzenleyerek birçok canlının yardımına koşuyor. Hells Angels Motorsiklet Kulübü Bosphorus Şubesi, 28 Mayıs tarihinde motosiklet tutkunlarına yönelik ikincisi düzenlenecek olan motosiklet sürüşünden elde ettikleri geliri Yedikule Hayvan Barınağı’na bağışlayacağını; ” Buradaki amacımız motosiklet tutkunlarını biraraya getirerek Yedikule Hayvan Barınağı’nda kendilerine yardım eli uzanmasını bekleyen patili dostlarımıza ... Devamını Oku »

Hells Angels (Cehennem Melekleri) Operasyonu Belgeseli

HELLS-ANGELS

Dünyanın en tehlikeli motosiklet çetesi olarak kabul edilen Hells Angels (Cehennem Melekleri) Çetesi ile gizli ajanlar arasında geçen nefes kesici operasyonun belgeseli. The Hells Angels çatısı 1948 yılında California, Fontana’da kurulur. 2. Dünya Savaşı sırasında başta Burma, Çin olmak üzere Doğu Asya’da görev yapan ABD Hava Kuvvetleri’ne bağlı “Uçan Kaplanlar” lakaplı gönüllülerden oluşan askerlerin bağlı bulunduğu 3. Filoya taktıkları bir ... Devamını Oku »

Dünyanın en tehlikeli 10 motosiklet çetesi

BIKER-GANGS

Motosiklet akımı gün geçtikçe büyüyerek dünyanın her yanını sarıyor..Başlarda hobi amaçlı kulüp olarak kurulan motosiklet grupları bazen yoldan çıkarak çete olarak karşımıza çıkıp tehlikeli bir yöne sapabiliyorlar. İşte karşınızda gasp, cinayet, adam kaçırma, tecevüz, uyuşturucu ticareti vb. karanlık işlere bulaşan hiç karşılaşmak istemiyeceğiniz dünyanın en tehlikeli 10 motosiklet çetesi. 10. The Sons of Silence:Üye sayısı 500 kişi civarında olan Amerika ... Devamını Oku »

ABD’deki motosiklet çetelerinin kısa tarihçesi

melekler

Texas eyaletinin Waco şehrinde motosiklet çeteleri arasında çıkan ve 170 gözaltıyla sonuçlanan çatışma, dikkatlerin geçmişi 1940’lara kadar giden motosiklet çetelerine yoğunlaşmasına sebep oldu. ABD’nin kuzey eyaletlerindeki haydutluk yapan motosiklet çeteleriyle mücadele eden müfettişler birliğinin başında yer alan Steve Cook,  2. Dünya Savaşı’ndan dönen askerlerin Market Street Commandos gibi isimlerin altında yeniden şekillendiğini ifade ediyor. Bu ve benzeri diğer çetelerin, California’nın ... Devamını Oku »