Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Perşembe , Mart 23 2017
DRD Motorbikes
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: h2

Etiket Arşivi: h2

2016 Kawasaki Ninja H2

2016-Kawasaki-H2

Kawasaki Ninja H2 2016 yılında yenilenen makyajı ve teknik özellikleriyle yine zirvedeki yerini korumayı hedefliyor. Kawasaki Ninja H2 2016 modeli mekanik olarak bir değişikliğe gitmezken yepyeni bir renk seçeneği ile geliyor ; ‘Mirror Coated Spark Black’, Yani bildiğiniz ayna görüntüsü 😉 Oldukça çekici değil mi? 🙂 Teknik Özellikler Motor Tipi 4-zamanlı, Su soğutmalı, Sıra 4 – silindir, DOHC, 16 sübap Motor ... Devamını Oku »

Kawasaki H2 ‘İlk Sürüş” testi

2015-Kawasaki-H2-Test

Artık yavaş yavaş caddelerde görmeye hazırlandığımız Kawasaki’nin güç abidesi modeli H2 ‘nin, son kullanıcı tarafından yapılan test sürüşü. Kawasaki Tasarımlı Turbo Şarj H2’de kullanılan turbo şarj KHI Grubu bünyesindeki diğer şirketlerin yardımı ile Kawasaki motosiklet motor tasarımcıları tarafından tasarlanmıştır. Yüksek verimli, motosiklete özgü turbo şarj maksimum güç elde etmenin ve mühendislerin sunmak istediği kuvvetli hızlanmanın en önemli unsurudur. Motorun Soğuk ... Devamını Oku »

Yeşil Canavar Kawasaki H2 ve H2R ‘ın hız testi

Kawasaki-H2-H2R

Yeni Ninja H2R TopSpeed testinde 350 km/h hızın üzerine çıktı ! Kawasaki’nin canavarları H2 ve 326 HP (beygir) gücündeki H2R Katar’da ki yarış pistinde test edildi .  Özel testlere tabi tutulan motosikletlerin yapılan ses testindeki ölçümler sonunda en gürültülü motosiklet olduğu ortaya çıktı.Ayrıca 0-100 km/h hızlanma süreside dudakları uçuklattı. Testlerin top speed aşamasına gelindiğinde  ise sonuçlar korkutucu cinsten; H2R, 350 km/h ... Devamını Oku »

Kawasaki H2: Elektronik Kontrol Göstergesi

Kawasaki-H2-Electronics

Kawasaki’nin 2015 yılında caddeleri fethetmek için piyasaya sürdüğü yeşil devi “H2” sadece korkutucu gücü değil, dış görüntüsü ve ileri teknolojisiyle de podyumun ilk sırasına oturuyor.. İşte motosikleti diğerlerinden bir adım öne çıkaran “Elektronik Kontrol Göstergesi” Gelişmiş yüksek teknoloji tasarımı gösterge paneli, bir jet savaş uçağnı kullanma görünümünü aktarıyor. Kontrol düğmeleri tüm mod ve ekran seçeneklerini kullanıcının parmaklarının ucuna koyuyor.   Devamını Oku »