Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Pazar , Mart 26 2017
DRD Motorbikes
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: gösteri

Etiket Arşivi: gösteri

Akrobasi sevenler için; BMW TVS Konsept G310

BMW-TVS

BMW, Hindistan’ın parlayan markası TVS Motors ile birlikte geliştirdiği ilk motosiklet BMW TVS Konsept G310 ‘un üretimi için hazır olduğunu duyurdu. BMW TVS G 310; tek silindirli  saldırgan, çekici ve çevik görünümüyle motosiklet dublörleri ve akrobasiyi sevenler için mükemmel bir seçenek olacağa benziyor.. Bu çılgın motosiklet Latin Amerika’nın en büyük motosiklet showunda bugün ortaya çıktı. 😉 Brezilya’nın ulusal renklerinin yansıtıldığı motosiklet ... Devamını Oku »

Suyun üzerinde yaptığı gösteriyle büyüledi

akrobasi-suda

Motosiklet akrobasi sürücüsü 34 yaşındaki Avustralyalı Robbie Maddison şimdiye kadar yaptığı çılgın gösterilere bir yenisini daha ekledi. İki yıl boyunca motosikletin üzerinde yaptığı teknik değişikliklerle su üzerinde sürüş için hazırlıklar yapan Robbie,sonunda tıpkı bir JetSki gibi dalgalara karşı motosikletle su üzerinde akrobasi yapabilme imkanını ulaştı . Maddison ‘Hayalim’ dediği bu motosikletle Güney Pasifik’te bulunan Tahiti adasında yaptığı deneme sürüşüyle herkesi hayretler ... Devamını Oku »

Motor Delisi 2015 Yılı Sezon Açılış Partisi

sezon2015

Eğlence, Buluşmaca, Kopmaca, Gazlamaca, Kuzu Çevirmece , Şişe Çevirmece 🙂 UMA (Uğur Motorlu ARAÇLAR) ANA SPONSORLUĞUNDA YENİ SEZONU AÇIYORUZ !!! 12 Nisan Pazar Sezonu açıyoruzzzzz !!! Evet, arkadaşlar İstanbul MD olarak 2015 yılı motosiklet sezonunu 12 Nisan 2015 Pazar günü büyük bir organizasyon ile İstanbul Park Otoparkında açıyoruz… Sezonun ilk buluşması olacağı için Motor Delisi yönetimi ile düşündük ve motorcu ... Devamını Oku »