Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Salı , Şubat 28 2017
DRD Motorbikes
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: gezi

Etiket Arşivi: gezi

“Kadınlara Özgürlük Yakışır” sloganıyla Afrika kıtasını dolaşacak

asil

İstanbul Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi akademisyenlerinden Asil Özbay, kadınların yapabileceklerinin sınırlarının ne kadar geniş olduğunu göstermek amacıyla 40 gün boyunca motosikleti ile Afrika kıtasını dolaşmaya hazırlanıyor. Türkiye’de tek başına motosikletle en uzun yol yapan ilk kadın unvanı ile bilinen Asil Özbay, Gedik Üniversitesi’nin desteğiyle motosiklet üzerinde gerçekleştireceği 20.000 kilometrelik tura İstanbul’dan başlayıp Avrupa üzerinden Afrika kıtasına geçerek devam edecek. ... Devamını Oku »

1 Kadın 1 Motosiklet 10 Ülke: Asil Özbay

gezi-motosiklet

Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde öğretim görevlisi olan Asil Özbay, hayatın farklı alanlarını birbirine bağlamak için motosikleti ve yolda olmayı tercih edenlerden. Ekstrem sporlara ilgi duyan ve ruhunu beslemek için sürekli yolda olmaktan keyif alan bu güzeller güzeli kadın, çığ gibi büyüyen kadına şiddet olaylarına dikkat çekmek için cesaretini ortaya koyarak bir proje yaratmış. Motosiklet üzerinde yalnız ve özgür 10 ... Devamını Oku »

‘Kuşadası Motosiklet Festivali’ başlıyor

kumok-festival

9. Kuşadası Motosiklet Festivali 28-31 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. Kuşadası Motosiklet Kulübü tarafından düzenlenen ve 4 gün sürecek olan festivale Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce motosiklet tutkununun katılması bekleniyor. 2007 yılından beri gerçekleştirilen ve artık geleneksel hale gelen Kuşadası Motosiklet Festivali bu yıl da Yılancı Burnu mevkiinde Jade Beach Club’ın giriş bölümünde gerçekleştirilecek. Tamamen ücretsiz olan festivalin ilk gününde Türkiye’nin ... Devamını Oku »

“Motosiletle Moğalistan” sergisi – 22 Ocak

nasuh-mahruki

Türkiye’nin ele avuca sığmayan aktivisti Nasuh Mahruki ve arkadaşlarının maceralarla dolu Moğalistan motosiklet gezisinin hikayesi bir fotograf sergisiyle halka açılıyor..Geziyi en ince ayrıntılarına kadar hissetmek, gitmiş-görmüş kadar olmak istiyorsanız bu harika etkinliği kaçırmayın deriz. 22 Ocak – 1 Şubat 2015 tarihleri arasında İstinye Park‘ta gerçekleştirilecek sergiye tüm motosiklet ve gezi meraklıları davetli. Sergi açılışı ve Kokteyl 22 Ocak 2015 Perşembe günü ... Devamını Oku »

Araç çubuğuna atla