Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Salı , Mart 28 2017
DRD Motorbikes
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: fuar

Etiket Arşivi: fuar

Honda, otomobil ve motosikleti aynı gövdede buluşturdu

honda-oto-moto

Başlamasına iki hafta kalan 2015 Frankfurt Otomobil Fuarı öncesi, Honda fuarda görücüye çıkaracağı yeni projesini açıkladı. “2&4” isimli proje, adından da anlaşılacağı gibi iki ve dört tekerleği aynı gövdede topluyor. Çılgın projenin en heyecan verici yanı ise bunun piste özel değil yollarda yasal olarak kullanılabilecek bir araç olması. Honda tarafından yayınlanan basın bildirisinde ortaya çıkan aracın, Japon üreticinin MotoGP canavarında ... Devamını Oku »

“Büyük Fuar Buluşmasını” Okan Bayülgen’le Dada Dandinista’da yapıyoruz !

dada-dandinista

Büyük FUAR BULUŞMASINI 28 Şubat 2015 / CUMARTESİ gecesi, Okan BAYÜLGEN ‘in konuğu olarak DADA DANDİNİSTA ‘da yapıyoruz. Hepimizin bildiği gibi Dada Dandinista programı en ünlü sanatçılar ve konukların katılımıyla bir şölen havasında geçer. Bu sene katılacağımız en önemli özelliği ise; stüdyonun konser alanı şeklinde dizayn edilerek, harika bir MÜZİK gecesiyle PREMIER geceSİ olması..Bu muhteşem geceye bizi davet eden Okan ... Devamını Oku »

MotorDelisi 2015 T-Shirt Kreasyonlarımız

motordelisi-tshirt

MotorDelisi her yıl olduğu gibi 2015 yılında değerli üyeleri için T-Shirt kreasyonlarını oluşturmaya başladı. MOTOR DELİSİ KULÜBÜ Türkiye’ nin her bölgesinden gelen üyeleriyle Eurasia Moto Bike Expo Fuarında 11. Salonda ki standında buluşacak.Standımızda yepyeni ürünlerimizi bulabilceksiniz. Şimdilik üyelerimizden gelen örnek tasarımları inceliyoruz ve içlerindenbazılarını üretime sokacağız… Sizin tasarımlarınızında yayınlanmasını ya da üretilmesini istiyorsanız lütfen yüksek çözünürlükteki T-Shirt tasarımlarınızı eminatar@hotmail.com ‘a ... Devamını Oku »