Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Perşembe , Mart 23 2017
DRD Motorbikes
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: ceza

Etiket Arşivi: ceza

TMF Yarışçılara Ceza Yağdırdı

TMF-ceza

Türkiye Motosiklet Federasyonu ile kendine bağlı yarışçılar arasında başlayan İstanbul Park tartışması verilen hak mahrumiyeti cezalarıyla sonuçlandı. Türkiye’nin dünya çapında güvenli olan İstanbul Park pisti dururken adı “Türkiye Şampiyonası” olan yarışların sürekli Yunanistan, Bulgaristan vb. ülkelerde yapılması bardağı taşırmış ve sporcular bir bildiri yayınlayarak TMF’den can güvenlikleri için yarışların İstanbul Park pistinde yapılmasını talep etmişlerdi. TMF ise bu talebi değerlendirmek ... Devamını Oku »

HGS Cezaları Vatandaşı Çileden Çıkardı

HGS-Ceza

Seçim nedeniyle HGS cezalarının zamanında gönderilmediği ortaya çıktı. Vatandaşları çileden çıkaran 2014 yılına ait HGS cezalarının, seçimler nedeniyle “ötelendiği” ortaya çıktı. Vatandaşı isyan ettiren bu cezaları, Ulaştırma bürokratları zamanında göndermek istedi. Ancak “Peşpeşe seçimler var, seçimlerden sonra tebliğ edersiniz” denilerek cezaların vatandaşlara gönderilmesine engel olundu. 4 seçimin (Yerel Seçimler, Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve 2 genel seçim) sona ermesiyle birlikte ceza yağmuru ... Devamını Oku »

Rossi’ye, son yarış öncesinde kritik ceza

rossi-ceza

MotoGP’de takım arkadaşı Lorenzo’nun 7 puan önünde şampiyona lideri Rossi, sezonun son yarışı Valencia Grand Prix’sinde son sıradan start alacak. MotoGP Dünya Şampiyonası’nın 17. yarışı Malezya Grand Prix’sinde Marc Marquez ile yaşadığı temas sonrası rakibi pist dışına çıkan Valentino Rossi, Marquez’in motosikletini ayağıyla ittiği gerekçesiyle sezonun son yarışına en arkadan başlayacak. MotoGP’nin internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Malezya Grand Prix’sinde aldığı 3’üncülükle İspanya’nın Valencia ... Devamını Oku »

Bunu Yapanın Cezası 2000 TL !

trafik-ceza

AYM trafikte polis tarafından çevrildiğinizde alkol denetimlerine direnerek alkolmetreye üflemek istemeyenin ehliyetine 2 yıl el konulmasına ve kontrolden kaçanlara ise 2 Bin TL para cezası verilmesini onayladı. Anayasa Mahkemesi trafik denetimlerinde alkol kontolünde yaşanan sıkıntılar ile ilgili yapılan düzenlemeye onay verdi. Alınan karara göre Polis’in yaptığı denetimlerde alkolmetreye üflemek istemeyenlerin ehliyetine 2 yıl el konulmasını ve denetimlerden kaçanların ise 2 ... Devamını Oku »