Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Salı , Şubat 28 2017
DRD Motorbikes
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: ATV

Etiket Arşivi: ATV

CF Moto, EICMA Fuarında Büyük İlgi Gördü

cf-moto

73. Uluslararası Motosiklet Fuarı “EICMA”, 19-22 Kasım tarihleri arasında İtalya’nın Milano kentinde yapıldı.  Bu fuarda dünya çapında ünlü birçok motosiklet markasının 2016 modelleri tanıtırken, CF Moto’nun da yeni Atv, Utv ve motosiklet modelleri fuarda tanıtılan ürünler arasında yer aldı. CF Moto bu yıl EICMA fuarında, birbirinden etkileyici tasarımlara sahip ATV ve UTV modellerinden Z-Force 800 Ex, Z-Force 550, U-Force 550, ... Devamını Oku »

Türkiye ATV Şampiyonası 14-15 Kasım tarihlerinde Bodrum’da yapılacak.

atv-bodrum-yaris

Türkiye ATV Şampiyonası’nın dördüncü ayak yarışı 14-15 Kasım tarihlerinde Bodrum’da yapılacak. İzmir, İstanbul ve Bursa’nın ardından Türkiye ATV Şampiyonası’nın son ayağı 14-15 Kasım tarihlerinde Muğla ilinin Bodrum ilçesinde düzenlenecek. Bu sezon ilk kez Türkiye Şampiyonası olarak düzenlenen ATV sınıfında sezonun final heyecanı, Kızılağaç Köyü Bodrum Arena Motosiklet Parkuru’nda yapılacak. Muğla Valiliği, Bodrum Belediyesi, Can-am, Emrağ İnşaat, Depar Motor katkılarıyla gerçekleştirilecek ... Devamını Oku »

Türkiye ATV Şampiyonası Bursa Yarışı Ertelendi

ATV-Bursa

Türkiye ATV Şampiyonası 3. Ayak Bursa yarışı 19-20 Eylül tarihine ertelendi. Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2015 yarış takviminde yer alan ATV Şampiyonası’nın 3. Ayağı ertelendi. Türkiye ATV Şampiyonası 3. Ayak Yarışı 19-20 Eylül 2015 tarihlerinde Bursa ilinin Orhangazi ilçesinde yapıalcak. 4. Ayak Yarışı’da 14-15 Kasım 2015 tarihlerinde de Bodrum’da düzenlenecek. Devamını Oku »

Araç çubuğuna atla