Bu alanı kiralamak için hemen TIKLA !
Pazartesi , Mart 27 2017
DRD Motorbikes
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: 100 UAG

Etiket Arşivi: 100 UAG

Mondial’den Kaçırılmayacak Bahar Fırsatı

mondial-kampanya-bahar

Türkiye’nin en çok tercih edilen motosiklet markası Mondial’de, Nisan ayına özel indirim fırsatı başladı. 01 – 30 Nisan 2016 tarihleri arasında bankaların anlaşmalı kredi kartlarına özel 9 aya varan, %0 faizli taksit imkanları ile Mondial 100 UAG modeline 2.199 TL’ye sahip olabilirsiniz. Üstelik MTV masrafınız olmadan. Yollarda hiperaktif, düşük yakıt tüketimiyle de cimri olan 100 UAG, siyah, kırmızı ve mavi ... Devamını Oku »

Mondial’den Çok Konuşulacak Fırsatlar

mondial-kampanya-agust

Mondial, müşterine sunduğu avantajlı yaz fırsatları ile fark yaratmaya devam ediyor. Mondial, Yaz aylarını daha keyifli yaşamak ve yeni bir motosiklet sahibi olmak isteyen herkesi Mondial Bayilerine bekliyor. Mondial, anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 9 aya varan taksit imkanı ve % 0 faiz fırsatı ile herkesi bir Mondial motosiklet sahibi yapmaya hazır. Sende ister Touring modellerinden birini ister Cub modelini ... Devamını Oku »

Mondial’den Çok Konuşulacak Fırsatlar

anagörsel

Mondial, müşterine sunduğu avantajlı yaz fırsatları ile fark yaratmaya devam ediyor. Mondial, Yaz aylarını daha keyifli yaşamak ve bayramı yeni bir motosikletle karşılamak isteyen herkesi Mondial Bayilerine bekliyor. Mondial, anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 9 aya varan taksit imkanı ve % 0 faiz fırsatı ile herkesi bir Mondial motosiklet sahibi yapmaya hazır. Sende ister Touring modellerinden birini ister Cub modelini ... Devamını Oku »